MŚ 2018 koszulki piłkarskie dla dzieci messi

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018,bluza bramkarska z ochraniaczami

Gracz Tygodnia 28: Luis Suarez

Zdobywca Clasico Luisa Suareza dostarczył chwilę katharsis dla Urugwajczyka i zrobił z niego Gracza Tygodnia Andrew Tufta ...
Dwa doświadczenia Clasico Luisa Suareza nie mogły być bardziej różne. W pierwszym meczu został obsadzony w drużynie Barcelony, mimo że nie grał poważnie w ciągu czterech miesięcy, co było konsekwencją gry dla Giorgio Chielliniego na Mistrzostwach Świata, i choć grał w bramce dla pierwszego gola Neymara, Urugwajczyk nie był na dobrej drodze. . Udało mu się niewiele ponad godzinę wygranej 3: 1 Realu Madryt.

To był październik. Skocz do przodu do marca, a Suarez bardziej przypomina swojego dawnego siebie - zabójcę z Liverpoolu, który potrzebował tylko kilku dotknięć, zanim włożył piłkę z tyłu siatki. Dopasowanie i pełne zrozumienie jego roli w zespole Barca, Suareza, który poprowadził linię przeciwko Los Blancos, było dalekie od zmieszanego nowego chłopca z Santiago Bernabeu. Jego druga połowa gola, pokonanie Madrytu i wysłanie Barci na czele, było katartycznym momentem i dostarczyła 15 punktów EuroFantasyLeague.

Była to także namacalna nagroda za to, co było odrodzeniem, zarówno Barki w ogóle, jak i Suareza w szczególności. Rok rozpoczął się niesławnie w starciu z Realem Sociedad. Od tego czasu jest znacznie lepiej. Suarez od 1 stycznia zdobył 11 bramek. Wcześniej zdążył już tylko trzy. Sześć goli w czterech meczach między końcem lutego a początkiem marca powinno przyciągnąć wzrok, ale wciąż wątpili w wątpliwości. Zdobycie zwycięzcy przeciwko Madrycie pozostawiło ich uciszonych.

Tytuł nie wygrywa i nie przegrywa z Clasico, a nie z solidnym Atletico Madryt i ambitną Walencją wciąż na scenie. Barca może rzucić punkty przeciwko jednemu lub obojgu - czas pokaże. Ale pokonanie Madrytu jest potwierdzeniem, że fala zmieniła się w Primera, dowództwo Madrytu z pierwszej połowy sezonu ustępując miejsca Barcy, jeśli nie dominacji, to przynajmniej supremacji. Katalończycy są gospodarzami Los Che w połowie kwietnia i udadzą się do Vicente Calderon w przedostatniej rundzie sezonu i oba mecze będą miały znaczący wpływ.

Z wewnętrznym Suarezem w środku, z flanelizacją Lionela Messiego i Neymara, Barca może być pewny co najmniej strzelenia przeciwko jakiejkolwiek opozycji. La Blaugrana ma teraz 80 bramek w 28 meczach ligowych, a Suarez ma ich osiem. Niewielki procent, być może, ale gdy dwóch z nich jest przeciwko Atletico, na początku stycznia wygrywa 3-1, a niedzielne Clasico, jest to sprawa o znaczeniu jakościowym, a nie ilościowym.

Luis Enrique powiedział po Clasico, że Suarez uzasadnił swoją opłatę w wysokości 81 milionów euro i chociaż jest to dyskusyjne w tym momencie, jeśli cele Suareza dają tytuł, może on być udowodniony. Suarez przejawiał śmiertelny dotyk, którego brakowało innym, w szczególności Neymarowi, który raz po raz splatał linie. Dla Suareza był to spektakl i cel, na który warto czekać.