MŚ 2018 koszulki piłkarskie dla dzieci messi

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018,bluza bramkarska z ochraniaczami

mś 2018 Allegri: Juve wyszedł na całość

Max Allegri wyjaśnił swoje wybory na zwycięstwo 3: 2 Interowi i wierzy, że może to zrobić "dużą różnicę" w wyścigu Scudetto.

"To był wspaniały wieczór piłki nożnej pomiędzy dwoma drużynami, które musiały wygrać i przegrać" - powiedział trenerowi Mediaset Premium. koszulka reprezentacji Portugalia na mś 2018

Douglas Costa postawił Bianconeriego przed sobą, a następnie Matias Vecino kontrowersyjnie został odesłany w ciągu zaledwie 17 minut, ale Inter wciąż odwrócił go i poprowadził 2-1.

Późne gole Juana Cuadrado - z ugięciem Milan Skriniar - i Gonzalo Higuain przypieczętował thriller San Siro.

f:id:koszulkipilkarskie:20180607224536j:plain

"Byliśmy agresywni i graliśmy dobrze przez pierwszą połowę, ale zasnęliśmy w szatni i skończyliśmy. Ciągle wstawialiśmy krzyżyki, kiedy powinniśmy je podać dookoła pudełka, żeby je zmęczyć.

"Inter grał dobrze, ale w końcu się zmęczyłem, rozpadłem się fizycznie i skorzystaliśmy. To kolejny krok w kierunku Scudetto, nawet jeśli pozostaje bardzo trudny.

"Nic nie jest pewne w futbolu. Wiedziałem, że to będzie trudne, aw ostatnich czterech rundach zawsze jest większa presja niż podczas gry we wrześniu.

"Nawet strona z wielką siłą psychiczną będzie miała chwile, w których stracą pewność siebie. Na szczęście chłopcy znaleźli to znowu i odwróciliśmy go. " koszulka reprezentacji polski na mś 2018

Allegri został odesłany po wygranej Higuain za pchanie i popychanie własnych graczy praktycznie w środku pomocy.

"Widziałem, że chłopaki wciąż świętują i pozostały cztery minuty, więc nie chciałem powtórki z Madrytu."

Niektóre decyzje Allegri'ego były wyjątkowo ryzykowne, ponieważ użył Cuadrado jako prawego obrońcy i rzucił Paulo Dybala.

"Musiałem wybrać bardziej defensywny obrońca lub atakujący. Musieliśmy wygrać, więc wybrałem Cuadrado. Ma więcej techniki i tempa, więc bardzo dobrze radził sobie w tej roli.